Oglądaj za darmo w Amazon Prime Video!

Brews Brothers

Brews Brothers

Apr. 10, 2020
Twoja ocena: 0
7 1 głos

Sezony i odcinki

1Sezon 1 Apr. 10, 2020

Twórca

Twórca

Obsada

Alan Aisenberg isWilhelm Rodman
Wilhelm Rodman
Mike Castle isAdam Rodman
Adam Rodman

Opis

Gdzie obejrzeć Słodkie magnolie serial online?

Serial „Słodkie Magnolie” to oparta na popularnej serii książek opowieść o losach trzech najlepszych przyjaciółek z dzieciństwa: Maddie (Joanna Garcia Swisher), Helen (Heather Headley) i Danie Sue (Brooke Elliott), które usiłują pogodzić związki, życie rodzinne i karierę w Serenity – uroczym miasteczku w Karolinie Południowej. Wieloletnie przyjaciółki Maddie, Helen i Dana Sue z miasteczka Serenity na południu USA pomagają sobie w godzeniu związków, życia rodzinnego i pracy.

Opis serialu

Historia trzech kobiet w średnim wieku z miasteczka Serenity. Maddie to matka trójki dzieci, którą zostawia mąż po tym, jak nawiązuje on romans z młodą pielęgniarką i spodziewa się z nią dziecka. Dana Sue jest właścicielką uwielbianej w miasteczku restauracji, po rozstaniu z mężem próbującą wychowywać samotnie dorastającą córkę. Helen zaś jest wziętą prawniczką, której coraz bardziej doskwiera samotność i pragnienie posiadania dziecka. Cała trójka spotyka się ze sobą od czasu do czasu, aby wylać – dosłownie i w przenośni – z siebie gorzkie żale.

Recenzja serialu Słodkie magnolie

Do aktorstwa również nie mogę się zbytnio przyczepić. Młodzi aktorzy grają ładnie, dorośli doskonale wiedzą, w jakiej produkcji występują i jak mają przez to wcielać się w swoje postaci. Jedynie, niestety, odstaje od nich Jamie Lynn Spears. Na początku może wydawać się, że po prostu taka jest jej bohaterka. Jednak gdy młodsza siostra księżniczki pop powinna ma z siebie mocniejsze emocje, kończy się to fiaskiem. Widać to zwłaszcza przy bardzo sztucznej scenie, gdy na ławce mówi do swojego brzucha.

Co jeszcze nas czeka?

Helen (Heather Headley) rozstała się z partnerem, jednak nadal pragnie mieć dziecko, zaś Dana (Brooke Elliot) będzie starać się utrzymać swój biznes. Dodatkową przeszkodą będzie fakt, że chłopak zatrudniony w kuchni prawdopodobnie jest jej synem, którego oddała niedługo po narodzinach.

Brews Brothers

Brews Brothers
Brews Brothers
Brews Brothers
Brews Brothers
Brews Brothers
Oryginalny tytuł Brews Brothers
Oceny z TMDb 4.8 4 głosy
Data pierwszej emisji Apr. 10, 2020
Data ostatniej emisji Apr. 10, 2020
Sezony 1
Odcinki 8
Średnia Długość 30 minut
Udostępniono0

Tytuły które mogą Ci się spodobać

SpongeBob Kanciastoporty
The Ranch
Lilyhammer
American Vandal
Lepsze życie – Better Things
Tropiciele – Search Party
Emily w Paryżu
Podmiejski czyściec – Suburgatory
Vicious
Baby Daddy
Brygada specjalna
Detektyw Monk
×