Ogldaj za darmo w Amazon Prime Video!

Bunt!

Bunt!

Jan. 31, 2022
Twoja ocena: 0
8 1 głos

Sezony i odcinki

1Sezon 1 Jan. 31, 2022

Twórca

Twórca

Obsada

Monika Buchowiec isAgata Gawron
Agata Gawron
Bartosz Picher isRadek Jurgowicz
Radek Jurgowicz
Lidia Sadowa isMałgosia Jurgowicz
Małgosia Jurgowicz
Marta Mazurek isKaśka Biela
Kaśka Biela
Weronika Asinska isMonika Zawada
Monika Zawada

Zwiastun

Opis

Gdzie obejrzeć Bunt! serial online?

Bunt!: Zamknięci w ośrodku wychowawczym nastolatkowie buntują się przeciwko apodyktycznej dyrektor. Wymyka się to jednak spod kontroli. Strajk eskaluje – sytuacja staje się na tyle poważna, że zbuntowanym bohaterom grozi interwencja policji i więzienie. Ostatnią deską ratunku jest były dyrektor ośrodka, legendarny Tomasz Wilk, który w wyniku dramatycznych wydarzeń z przeszłości skazał się na banicję. Dawny wychowawca kiedyś dostrzegł w nich potencjał, dotarł do nich i zaakceptował – teraz znów staje po ich stronie.

Fabuła serialu

Kajetan, Lolita, Jajko, Zośka, Bolo i inni – każdy z tych bohaterów serialu przeżył już swój nastoletni bunt, jednak w ich przypadku było to coś więcej niż burza hormonów. Dysfunkcyjne rodziny, konflikty z prawem, niewłaściwe towarzystwo to tylko niektóre z powodów ich pobytu w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym. A tam apodyktyczna pani dyrektor – Agata Gawron – systematycznie wprowadza nowe obostrzenia i kary, które blokują młodzież, poniżają ją i jeszcze bardziej pogrążają w problemach, z którymi się zmagają. W końcu młodzi nie wytrzymują i wybucha BUNT! w obronie własnej godności… Strajk eskaluje – sytuacja staje się na tyle poważna, że zbuntowanym bohaterom grozi interwencja policji i więzienie. Ostatnią deską ratunku jest były dyrektor ośrodka, legendarny Tomasz Wilk, który w wyniku dramatycznych wydarzeń z przeszłości skazał się na banicję. Dawny wychowawca kiedyś dostrzegł w nich potencjał, dotarł do nich i zaakceptował – teraz znów staje po ich stronie.

Opis serialu

Za sobą mają przykre doświadczenia, konflikty w prawe, rodziny z problemami, złe towarzystwo i tym podobne problemy. Ośrodek, w którym przebywają prowadzony jest przez apodyktyczną, surową dyrektorkę, Agatę Gawron. Kobieta co rusz wprowadza nowe obostrzenia, zasady, ale i kary.

Z tego powodu młodzież spotyka się z poniżeniem, blokuje się i coraz mocniej temu sprzeciwia. W końcu dochodzi do buntu i strajku, który ma być walką o godność. Zbuntowanej młodzieży grozi teraz interwencja policji, a nawet więzienie. Sytuacje może naprawić jedynie stary dyrektor ośrodka, legendarny Tomasz Wilk, którego dramatyczne wydarzenia z przeszłości zmusiły do schowania się w cieniu. Wkrótce dawny wychowawca staje po stronie zbuntowanych dzieciaków.

Obsada serialu

W serialu zobaczymy, w rolach starszych postaci: Jana Wieczorkowskiego (Nigdy nie mów nigdy, serial Czas honoru, czy Stulecie Winnych) jako Tomasza Wilka oraz Monikę Buchowiec (Klub szalonych dziewic, Podróż) jako Agatę Gawron.

A także: Magdalenę Turczeniewicz jako Annę Krajewską, Antoniego Milanceja jako Bartka Krajewskiego, Bartosza Pichera jako Radka Jurgowicza, Lidię Sadowską jako Małgosię Jurgowicz, Krzysztofa Piątkowskiego jako „Winetu”, Martę Mazurek jako Kaśkę Biela, Weronikę Asińską w roli Moniki Zawady i Pawła Dobeka jako „Ciepłego”.

Młodych zagrali: Natalia Jędruś (Róża), Maciej Kucharski (Kajetan), Ola Grabowska (Majka), Małgorzata Majerska (Nina), Maja Wolska („Lolita”), Iga Górecka (Zośka), Maciej Kosiacki („Jajko”), Jakub Pruski („Hakier”), Aleksander Kaleta („Bolo”) i Maciej Kobiela („Gruby”).

Reżyserem formatującym jest Darek Twaróg (m.in. Krzysztof, Na Wspólnej), zaś producentami Buntu są Tomasz Karpiński (m.in. Pułapka, Na Wspólnej) i Marta Fujak (m.in. UFO Witness i Suspicious Minds dla Discovery).

Bunt!

Bunt!
Bunt!
Oryginalny tytuł Bunt!
Oceny z TMDb 4 2 głosy
Data pierwszej emisji Jan. 31, 2022
Data ostatniej emisji Apr. 07, 2022
Sezony 1
Odcinki 50
Średnia Długość 22 minut
Udostępniono1

Tytuły które mogą Ci się spodobać

Vida
Hudson i Rex
Elementary
Salem
Outcast: Opętanie
Quo vadis?
The Village
Boża podszewka
Vera
Grace i Frankie
Zaklinacze koni – Heartland
Greenleaf
×