Oglądaj za darmo w Amazon Prime Video!

LAB

LAB

Feb. 16, 2021
Twoja ocena: 0
6 1 głos

Sezony i odcinki

1Sezon 1 Feb. 16, 2021

Twórca

Twórca

Obsada

Opis

Gdzie obejrzeć LAB serial online?

LAB: Wyjątkowy zespół badaczy, najbardziej dociekliwi policjanci i najnowocześniejsze laboratorium w Polsce to cechy szczególne nowego serialu kryminalistycznego „Lab”! Dzięki specjalistycznemu sprzętowi, zaangażowaniu najlepszych śledczych i laborantów żadna zagadka nie pozostanie bez wyjaśnienia, a prawda ujrzy światło dzienne!

Zagadki kryminalne

Tytułowy Lab to najnowocześniejsze laboratorium kryminalistyczne w Polsce, które dzięki specjalistycznemu sprzętowi i wyjątkowemu zespołowi laborantów potrafi wytropić najmniejsze ślady zbrodni. We współpracy z zespołem policjantów wspólnie rozwiązują zawikłane zagadki kryminalne, odnajdują ofiary, demaskują sprawców.

Fabuła serialu

Wydziałem śledczym kieruje profesjonalna inspektor Maria Szajner, całkowicie oddana pracy. Z pozoru zimna i opanowana, zawsze jednak stoi po stronie swoich ludzi. Jednym z głównych śledczych jest indywidualista i samotnik Kuba Rawicz. Mężczyzna, choć jest znakomitym policjantem, skrywa tajemnicę z przeszłości, która nie pozwala mu normalnie żyć. Doświadczona komisarz Klaudia Traczyk, mama dorastających dzieci, próbuje niemożliwego – zostać idealną policjantką, żoną i matką. Szef laboratorium – Paweł – to absolutny mistrz w wykrywaniu śladów krwawych. W życiu prywatnym będzie musiał mierzyć się z ambicjami żony, starszej aspirant Brigidy, z własną powracającą przeszłością oraz zazdrością. W Labie pracuje powiem była narzeczona Pawła, idealna pod każdym względem specjalistka batalistyki, Iga.

Streszczenie odcinków

Studentka zgłasza policji, że jakiś mężczyzna włamał się w nocy do jej pokoju i ją napastował. Okazuje się, że takich spraw było już kilka. Śledczy ustalają dane podejrzanego, jednak mężczyzny nie ma w domu a jego żona milczy. W międzyczasie kolejna studentka zgłasza napaść. Tym razem ofiara raniła napastnika nożem. A to zdecydowanie zawęża krąg podejrzanych. Brygida przeżywa rozwód z Pawłem. Mężczyzna w końcu zaakceptował rozstanie. Oboje chcą zakończyć swoje małżeństwo w przyjaźni. Niespodziewanie Brygida odkrywa, że jest w ciąży!

LAB

LAB
Oryginalny tytuł LAB
Data pierwszej emisji Feb. 16, 2021
Data ostatniej emisji May. 19, 2021
Sezony 1
Odcinki 68
Udostępniono0

Tytuły które mogą Ci się spodobać

Bankowa gra
Gomorra – La serie
Zagadki kryminalne nowej panny Fisher
Na kłopoty… Bednarski
Glina
Dare Me
Król
Undercover
Gwiazda szeryfa – Tin Star
Ślad
Hollands Hoop
Sfora
×