Oglądaj za darmo w Amazon Prime Video!

Nierealne – Nevers

Nierealne – Nevers

Apr. 11, 2021
Twoja ocena: 0
6 1 głos

Sezony i odcinki

1Sezon 1 Apr. 11, 2021

Twórca

Obsada

Laura Donnelly isAmalia True
Amalia True
Ann Skelly isPenance Adair
Penance Adair
Olivia Williams isLavinia Bidlow
Lavinia Bidlow
James Norton isHugo Swann
Hugo Swann
Tom Riley isAugustus 'Augie' Bidlow
Augustus 'Augie' Bidlow
Pip Torrens isLord Massen
Lord Massen
Denis O'Hare isDr. Edmund Hague
Dr. Edmund Hague
Rochelle Neil isAnnie 'Bonfire' Carbey
Annie 'Bonfire' Carbey
Amy Manson isMaladie
Maladie
Zackary Momoh isDr. Horatio Cousens
Dr. Horatio Cousens

Opis

Gdzie obejrzeć Nierealne – Nevers serial online?

Nierealne – Nevers opowiada o kobietach z czasów wiktoriańskich, które odkrywają w sobie niezwykłe umiejętności, ale i poznają swoich wrogów. Wszystko podczas misji, która może zmienić świat. Opowieść o grupie wiktoriańskich kobiet, mających niezwykłe zdolności, nieustępliwych wrogów oraz misję, która może zmienić świat.

Nowy serial HBO

Oglądając pierwsze cztery odcinki nowego serialu HBO pod tytułem Nierealne, który został stworzony przez Jossa Whedona, miałem nieodparte wrażenie, że już gdzieś to widziałem. Grupa osób z nadprzyrodzonymi mocami ukrywa się przed nierozumiejącym ich światem w specjalnie utworzonym do tego domu ufundowanym przez osobę z wyższych sfer, poruszającą się na wózku inwalidzkim. Skojarzenia z komiksowymi X-Menami, do których Whedon pisał swego czasu scenariusz (wydany u nas run Astonishing X-men), nasuwają się same. Joss stworzył po prostu własnych wiktoriańskich mutantów. Przez to oglądanie pierwszego odcinka to ciągłe wyławianie nawiązań i zapożyczeń. Jeśli jednak wejdziemy głębiej w Nierealnych, dostrzeżemy wiele ciekawych pomysłów fabularnych, które pozwalają się wciągnąć w całą historię i dostarczają sporo rozrywki.

Dollhouse zrobił sobie długą przerwę od małego ekranu

Whedon długo kazał nam czekać na swój powrót do telewizji. Po dwóch sukcesach – Buffy: Postrach wampirów i Aniele ciemności – oraz moim zdaniem mocno nieudanym Dollhouse zrobił sobie długą przerwę od małego ekranu. Nie liczę Agentów T.A.R.C.Z.Y., bo tam współpracował na dobrą sprawę tylko przy pilocie. Gdy więc usłyszałem, że telewizja HBO pozwoli mu stworzyć jego własny serial fantasty, poczułem się zaintrygowany. Może i jego produkcje nigdy nie były dla mnie czymś wybitnym, ale zapewniały rozrywkę, której teraz potrzebowałem. I muszę przyznać, że otrzymałem to, czego chciałem – dobry serial rozrywkowy z gatunku fantasy. Przynajmniej w pierwszych czterech odcinkach. Nie wiem, jak będzie dalej, ponieważ Whedon został zwolniony przez HBO z powodu różnych brzydkich historii z jego przeszłości, które zaczęły wychodzić na światło dzienne. Produkcja Nierealne została dokończona bez jego udziału, pod nadzorem nowej showrunnerki Philippy Goslett. Takie roszady zawsze negatywnie odbijają się na projektach. Zobaczymy, jak będzie tym razem.

Nierealne - Nevers seriale online cda zalukaj za darmo

 

Nierealne – Nevers
Nierealne – Nevers
Oryginalny tytuł The Nevers
Oceny z TMDb 8.7 53 głosy
Data pierwszej emisji Apr. 11, 2021
Data ostatniej emisji Apr. 11, 2021
Sezony 1
Odcinki 6
Średnia Długość 52 minut
Udostępniono0

Tytuły które mogą Ci się spodobać

Wentworth. Więzienie dla kobiet
Skazane
Mob City
Awkward Conversations
Herosi: Odrodzenie
Easy
Zabójcze umysły: Okiem sprawcy
Nowe gliny – Rookie Blue
Tajemnice Smallville
Parenthood
Félix
Egzamin z życia
×