Oglądaj za darmo w Amazon Prime Video!

Papiery na szczęście

Papiery na szczęście

Sep. 06, 2021
Twoja ocena: 0
7 1 głos

Sezony i odcinki

1Sezon 1 Sep. 06, 2021

Twórca

Twórca

Obsada

Zwiastun

Opis

Gdzie obejrzeć Papiery na szczęście serial online?

Papiery na szczęście: Historia Marty, żony znanego piłkarza Krisa, która wraz z dwójką dzieci decyduje się porzucić swoje luksusowe życie i postanawia zacząć wszystko od zera. Zatrudnia się w rodzinie zamożnych deweloperów, gdzie poznaje przystojnego Adama. Młoda kobieta o imieniu Marta (Ada Kalska) jest żoną piłkarza Krisa (Mateusz Kmiecik), który jest lekkoduchem. Choć wiedzie u jego boku luksusowe życie, to postanawia zacząć od zera. Wraz z dwójką dzieci wyprowadza się z domu i zatrudnia w rodzinie bogatych deweloperów. To właśnie tam poznaje przystojnego Adama (Jakub Sasak). Niemniej jednak Adam również jest „królem życia”, jak jej były mąż. Choć główna bohaterka obiecała sobie, że już więcej nie zwiąże się z kimś takim, jak Kris, to pomimo wielu przeciwności losu będzie walczyła o swoje szczęście.

Fabuła serialu

Serial opowiada historię Marty, żony znanego piłkarza Krisa, która wraz z dwójką dzieci decyduje się porzucić swoje luksusowe życie i postanawia zacząć wszystko od zera. Zatrudnia się w rodzinie zamożnych deweloperów, gdzie poznaje przystojnego Adama. Oboje zakochują się w sobie, ale Adam – król życia – jest otoczony wianuszkiem kobiet i wydaje się najgorszym kandydatem na nową miłość, zwłaszcza, że kobieta obiecała sobie już nigdy nie związać się z kimś takim jak jej mąż… Czy Marta odnajdzie w życiu szczęście i pomimo przeciwności losu uda jej się spotkać prawdziwą miłość?

Obsada serialu

Na ekranie zobaczymy także takich aktorów jak: Weronika Malik (Sandra Dudek), Barbara Garstka (Beatka Zakrzewska), Maja Szopa (Oliwka Guzik), Magdalena Grąziowska (Wera Szymańska), Karolina Bacia (Żaneta Stępień), Marek Siudym (Henryk Kowalczyk), Mateusz Kmiecik (Krzysztof „Kris” Wiśniewski), Marcel Sabat (Mateusz „Mati” Sikora), Agnieszka Wosińska (Alicja Kowalczyk), Julia Latosińska (Marysia Wiśniewska), Jakub Gąsior (Maks Wiśniewski) i innych.

Papiery na szczęście

Papiery na szczęście
Oryginalny tytuł Papiery na szczęście
Data pierwszej emisji Sep. 06, 2021
Sezony 1
Odcinki 8
Udostępniono0

Tytuły które mogą Ci się spodobać

Odwróceni. Ojcowie i córki
Billions
Ultraviolet
Twisted
Receptura
Dynasty
Prawo ulicy
Słudzy Króla Midasa
Grantchester
Przystań – Haven
Agenci NCIS
Skandal
×