Ogldaj za darmo w Amazon Prime Video!

Spoza układu – Solar Opposites

Spoza układu – Solar Opposites

May. 08, 2020
Twoja ocena: 0
10 1 głos

Sezony i odcinki

3Sezon 3 Jul. 13, 2022
2Sezon 2 Mar. 26, 2021
1Sezon 1 May. 08, 2020

Twórca

Obsada

Justin Roiland isKorvo (voice)
Korvo (voice)
Sean Giambrone isYumyulack (voice)
Yumyulack (voice)
Thomas Middleditch isTerry (voice)
Terry (voice)
Mary Mack isJesse (voice)
Jesse (voice)

Opis

Gdzie obejrzeć Spoza układu – Solar Opposites serial online?

Spoza układu – Solar Opposites opowiada historię czterech kosmitów, którzy uciekają ze swojej eksplodującej planety, rozbijają się na Ziemi i zamieszkują na przedmieściach. Ich zdania na temat naszej planety są podzielone. Korvo (Justin Roiland) i Yumyulack (Sean Giambrone) widzą tylko zanieczyszczenia, skąpy konsumpcjonizm i ludzką słabość, podczas gdy Terry (Thomas Middleditch) i Jesse (Mary Mack) kochają ludzi, całą ich telewizję, śmieciowe jedzenie i zabawne rzeczy. Ich misją jest ochrona Pupy, superkomputera, który pewnego dnia wyewoluuje w swoją prawdziwą formę i terraformuje Ziemie. Rodzina kosmitów z dużo bardziej rozwiniętego świata musi schronić się w środkowej Ameryce po zniszczeniu ich planety. Ich misja: ochrona Pupy, żywego superkomputera, który pewnego dnia ewoluuje w swoją prawdziwą formę, pochłonie ich i ukształtuje Ziemię na nowo.

Recenzja serialu:

Nowe dzieło Justina Roilanda, który w ostatnich latach zasłynął przede wszystkim jako współtwórca serialu Rick and Morty, a przy tym też głos tytułowych postaci. Jego osoba nie jest jednak jedynym elementem, który łączy ze sobą obie te produkcje. Oba te tytuły są bowiem mieszanką humoru i sci-fi i mają niemal identyczną, charakterystyczną kreskę. Momentami można naprawdę zapomnieć się i pomyśleć, że oglądamy jeden z odcinków o przygodach Sanchezów.

Bohaterowie są sporą zaletą serialu online – każdy ze Schlorpian jest zupełnie inny i inaczej radzi sobie z sytuacją, w której się znalazł. Corvo gardzi ludzkością i najchętniej wszystkich by unicestwił, Terry zaś wyraźnie polubił się z ziemskimi rozrywkami i regularnie serwuje nawiązania do popkultury. Yumyuluck i Jesse, czyli „dzieci”, starają odnaleźć się w szkolnej rzeczywistości, co okazuje się trudne, gdy nie tylko wyraźnie wyróżnia się na tle reszty uczniów, ale też ma się wyjątkowe hobby, jakim jest… tworzenie w pokoju czegoś na kształt wiwarium z pomniejszonymi ludźmi.

Spoza układu - Solar Opposites

Spoza układu – Solar Opposites
Spoza układu – Solar Opposites
Spoza układu – Solar Opposites
Spoza układu – Solar Opposites
Spoza układu – Solar Opposites
Oryginalny tytuł Solar Opposites
Oceny z TMDb 7.6 103 głosy
Data pierwszej emisji May. 08, 2020
Data ostatniej emisji May. 08, 2020
Sezony 2
Odcinki 9
Udostępniono0

Tytuły które mogą Ci się spodobać

Świat Karmy
Bulionerzy
Bananowy doktor – Royal Pains
No Activity
Awkward Conversations
Rostered On
Wszystkie stworzenia duże i małe
On, ona i dzieciaki
Przygody Timmy’ego
Szefowa
Byli sobie Podróżnicy
Dorwać małego
×