Oglądaj za darmo w Amazon Prime Video!

Syn marnotrawny – Prodigal Son

Syn marnotrawny – Prodigal Son

Sep. 23, 2019
Twoja ocena: 0
6 1 głos

Sezony i odcinki

2Sezon 2 Jan. 12, 2021
1Sezon 1 Sep. 23, 2019

Twórca

Obsada

Tom Payne isMalcolm Bright
Malcolm Bright
Michael Sheen isDr. Martin Whitly
Dr. Martin Whitly
Bellamy Young isJessica Whitly
Jessica Whitly
Halston Sage isAinsley Whitly
Ainsley Whitly
Aurora Perrineau isDani Powell
Dani Powell
Frank Harts isJT Tarmel
JT Tarmel
Keiko Agena isDr. Edrisa Tanaka
Dr. Edrisa Tanaka

Opis

Gdzie obejrzeć serial Syn marnotrawny – Prodigal Son online?

Syn marnotrawny – Prodigal Son opowiada o psychologu kryminalnym Malcolmie Brighcie, który rozwiązuje sprawy dla nowojorskiej policji. Wie, jak myślą mordercy, bo jego ojciec był jednym z nich. Malcolm Bright pomaga nowojorskiej policji rozwiązywać zagadki przestępstw, a jednocześnie ma do czynienia z manipulacyjną matką, Jessicą Whitly, irytująco normalną siostrą, Ainsleyem Whitly i zabójczym ojcem, który wciąż szuka sposobu aby związać się ze swoim synem marnotrawnym.

Recenzja serialu:

Bohaterem serialu Syn marnotrawny jest Malcolm Bright, profiler kryminalny pracujący dla FBI. Jednak gdy go spotykamy, zostaje zwolniony ze służby w agencji m.in. z powodu nieposłuszeństwa i narażenia akcji. Wybawieniem dla spragnionego rozwiązywania spraw morderstw bohatera staje się jego stary przyjaciel, Gil Arroyo, pracujący w nowojorskiej policji. Bowiem Malcolm jest niezastąpiony, jeśli chodzi o profilowanie morderców. Bright potrafi doskonale wczuć się w sposób myślenia przestępcy.

Wynika to z tego, że jego ojciec był jednym z najbardziej znanych seryjnych morderców w historii, znanym jako Chirurg, z 23 ofiarami na koncie. Pierwsza sprawa u nowego pracodawcy wymusi na Malcolmie ponowne spotkanie z ojcem.

Dobry protagonista w serialu to taki, któremu można kibicować, nawet przy jego niekonwencjonalnym i lekko psychotycznym sposobie bycia. I tak właśnie został napisany Malcolm Bright. Mimo całej tej otoczki zaburzeń psychicznych i traum, które mu towarzyszą, spokojnie można polubić tę postać i przejmować się jej losem. Bohater został zbudowany na kontraście, jego wygadanie, taki rodzaj dziwnego luzu i dobrych manier mieszają się z szaleńczymi atakami i rozterkami, jakie targają jego wnętrzem.

Do tego Tom Payne, który wciela się w Malcolma, to strzał w dziesiątkę, jeśli chodzi o obsadzenie tej roli. Bardzo charyzmatyczny aktor, który potrafi wycisnąć jak najwięcej ze swojej postaci. Malcolm w jego wykonaniu to naprawdę interesujący, wielowymiarowy protagonista, który trzyma ten mrok w swoim wnętrzu, jednak daje mu wydostać się również na zewnątrz. Bardzo dobrze ogląda się kolejne napady szału bohatera połączone z oniryzmem w postaci jego koszmarów, które stają się bardzo namacalne w tej produkcji. Świetna mieszanka.

Syn marnotrawny - Prodigal Son

Syn marnotrawny – Prodigal Son
Syn marnotrawny – Prodigal Son
Syn marnotrawny – Prodigal Son
Syn marnotrawny – Prodigal Son
Syn marnotrawny – Prodigal Son
Syn marnotrawny – Prodigal Son
Syn marnotrawny – Prodigal Son
Syn marnotrawny – Prodigal Son
Syn marnotrawny – Prodigal Son
Oryginalny tytuł Prodigal Son
Oceny z TMDb 8.4 198 głosy
Data pierwszej emisji Sep. 23, 2019
Data ostatniej emisji Apr. 27, 2020
Sezony 2
Odcinki 21
Średnia Długość 43 minut
Udostępniono0

Tytuły które mogą Ci się spodobać

Resident Alien
NeXt
Komisarz Mama
For Life
Chilling Adventures of Sabrina
9-1-1: Teksas
Simpsonowie
MacGyver
Czarodziejki
Stewardesa – The Flight Attendant
Wytępić dzikusów
30 srebrników – 30 Monedas
×