Oglądaj za darmo w Amazon Prime Video!

The Reagans

The Reagans

Nov. 15, 2020
Twoja ocena: 0
7 1 głos

Sezony i odcinki

1Sezon 1 Nov. 15, 2020

Twórca

Twórca

Obsada

Ronald Reagan isSelf (archive footage)
Self (archive footage)
Nancy Reagan isSelf (archive footage)
Self (archive footage)

Opis

Gdzie obejrzeć serial The Reagans online za darmo?

The Reagans to czteroczęściowy serial dokumentalny, który pokazuje wiele zaskakujących, niezbadanych szczegółów z życia Reagana i tego, jak wizerunek Nancy Reagan był sprzeczny z władzą, którą ostatecznie sprawowała podczas prezydentury męża.

Recenzja serialu:

Czteroodcinkowy serial dokumentalny od Showtime. Widowisko ma otworzyć widzom oczy, analizując jedną z najpotężniejszych i najbardziej polaryzujących par politycznych naszych czasów. Wielokrotnie nagradzany dokumentalista i dziennikarz, Matt Tyrnauer (“Where’s My Roy Cohn?”), łączy materiały archiwalne, wyczerpujące badania i relacje osób z wewnętrznego kręgu prezydenckiej pary, aby stworzyć odkrywczy portret Reaganów.

Opowieść o władzy, jej spuściźnie i politycznym spektaklu, o którym wielu z nas nie miało do tej pory pojęcia. Widowisko w dużym stopniu skupia się na pierwszej damie, Nancy Reagan, która była uznawana przez wielu obserwatorów za papierową lalkę prezydenta. To nie było prawdą, gdyż jej pozycja podczas prezydentury byłego aktora, była bezprecedensowa i potężna.

Produkcja Showtime to kolejny serial dokumentalny, który opowiada o świecie polityki. Twórcy coraz częściej sięgają po tę tematykę i nadają widowiskom odcinkową formę, dzięki której łatwiej jest w pełni zaprezentować historię. Wcześniej Netflix pokazał “Trump: Amerykański sen”, a HBO “Pioniera”. Wiele wskazuje na to, że mamy do czynienia z trendem i częściej będziemy oglądali tego typu produkcje.

Pierwsze opinie o “The Reagans” są przeważnie pozytywne. Na Rotten Tomatoes serial dokumentalny ma obecnie pięć pozytywnych i jedną negatywną opinię. Na tę chwilę nie znamy stacji czy serwisu, który pokaże dokument w Polsce.

Lubicie dokumenty polityczne? Będziecie oglądali ten serial dokumentalny? Dajcie znać w komentarzach.

The Reagans

Oryginalny tytuł The Reagans
Oceny z TMDb 2 1 głosy
Data pierwszej emisji Nov. 15, 2020
Data ostatniej emisji Nov. 22, 2020
Sezony 1
Odcinki 4
Średnia Długość 54 minut
Udostępniono0

Tytuły które mogą Ci się spodobać

The Great Escapists
Paranormal Caught on Camera
Ghost Adventures
Vai Anitta
Formula 1: Jazda o życie
Intervention
Allen kontra Farrow
Moment Of Proof
Rzeka skarbów – River Hunters
Nevenka: Przerwać ciszę
Na miejscu zbrodni: zaginięcie w hotelu Cecil
W imię sprawiedliwości – True Conviction
×