Oglądaj za darmo w Amazon Prime Video!

W dziczy z Bearem Gryllsem

W dziczy z Bearem Gryllsem

Jul. 28, 2014
Twoja ocena: 0
8 1 głos

Sezony i odcinki

6Sezon 6 Mar. 29, 2021
5Sezon 5 Nov. 05, 2019
4Sezon 4 May. 07, 2018
3Sezon 3 Aug. 01, 2016
2Sezon 2 Jul. 13, 2015
1Sezon 1 Jul. 28, 2014

Twórca

Obsada

Bear Grylls isHimself - Host
Himself - Host

Opis

Gdzie obejrzeć W dziczy z Bearem Gryllsem serial online?

W dziczy z Bearem Gryllsem: Słynny łowca przygód i mistrz szkoły przetrwania Bear Grylls w programie „W dziczy z Bearem Gryllsem” zabiera gwiazdy w najdziksze i najbardziej odległe zakątki Stanów Zjednoczonych i całego świata. Każdy celebryta spędza z prowadzącym 40 godzin, które będzie wspominał całe życie.

Fabuła serialu

Hollywoodzka gwiazda Kate Winslet postanawia sprawdzić się w zupełnie odmiennej roli. W premierowych odcinkach serii pt. „W dziczy w Bearem Gryllsem” zobaczymy tę słynną aktorkę w towarzystwie mistrza sztuki przetrwania podczas 48-godzinnej wyprawy w piękne, ale niezwykle niebezpieczne góry Snowdonii w Walii. Bear Grylls podda ciężkiej próbie również inne wielkie nazwiska ze świata show-biznesu. Bezwzględnej naturze czoła stawią Kate Hudson, Jesse Tyler Ferguson, Michelle Rodriguez i Ed Helms. Razem z mistrzem przetrwania trafią w dzikie zakątki dżungli w Panamie, włoskich Alp, Gór Skalistych w Kolorado i regionu czerwonych skał w Utah. Będą musieli pokonać swoje największe strachy i fobie, wspinając się po stromych skałach i skacząc ze spadochronem.

Ty kontra dzicz

Wspinać się czy skakać? Iść czy się czołgać? Zjeść czy zostawić? Zwiastun „Ty kontra dzicz” obiecuje serię poważnych decyzji do podjęcia, które zadecydują o tym, jak potoczą się losy Beara Gryllsa. Jak przestrzega sam surwiwalowiec – jeśli popełnicie błąd, może się to dla niego niedobrze skończyć.

Zwiastun zapowiada, że „Ty kontra dzicz” zabierze widzów w najróżniejsze zakątki świata od gorących pustyń przez skute lodem góry aż po przestrzeń powietrzną. Nie obędzie się też bez starć z dziką przyrodą, więc już możecie zastanawiać się, jaką decyzję najlepiej podjąć, kiedy goni was wygłodniały wilk.

W dziczy z Bearem Gryllsem serial online cda zalukaj za darmo

W dziczy z Bearem Gryllsem
W dziczy z Bearem Gryllsem
Oryginalny tytuł Running Wild with Bear Grylls
Oceny z TMDb 6.9 20 głosy
Data pierwszej emisji Jul. 28, 2014
Data ostatniej emisji Jan. 21, 2020
Sezony 5
Odcinki 43
Średnia Długość 43 minut
Udostępniono0

Tytuły które mogą Ci się spodobać

Ghost Adventures
MacGyver
Unanchored
Podróż za jeden uśmiech
Rolnik szuka żony
Limitless
Firma – The Firm
Jersey Shore
Dzieciak rządzi: Znowu w grze
Steven Universe
Iron Majdan
Ostre cięcie
×